Од романтични вечери до одење на одмор и запросување во ресторан, Јуриј е комплетно посветен на својата Марго… И тука сигурно се запрашувате: Каде отиде светот?

Бодибилдерот Јуриј Толочко од Казахстан повторно е актуелен во медиумите, овојпат бидејќи ја откажал свадбата со својата девојка, секс куклата Марго поради корона вирусот.

Ексцентричниот Толочко ја запроси својата сакана кон крајот на 2019 година со цвеќе и романтична вечера во ресторан, а неговиот Инстаграм профил е преполн со фотографии од „парот“.

Тој вели дека неговата девојка е совршена затоа што не е оптоварена со маните и не може да го повреди.

Марго дури има и свој Инстаграм профил. На што сè е подготвен човекот?!

https://www.instagram.com/p/B-FNAT0JkGX/

www.crnobelo.com

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *